لوگو دکتر محمد مهدی سالم
دکتر محمد مهدی سالم

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران

انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران یکی از ابتدایی‌ترین گام‌هایی است که شما برای انجام این جراحی زیبایی باید به درستی بردارید. در صورتی که شما نیز یکی از آن دسته افرادی هستید که قصد انجام عمل جراحی زیبایی پلک را دارید، بدون شک می‌دانید که ابتدایی اقدامی که باید در این راه انجام دهید انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی می‌باشد. چشم‌ها یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش‌های صورت هر فرد به شمار می‌روند، در نتیجه برای انجام جراحی‌هایی که به چشم‌ها مرتبط می‌شوند باید بهترین جراحان را انتخاب کنیم. جراحی بلفاروپلاستی یک عمل سرپایی به شمار می‌رود که نسبتاً ساده خواهد بود و نیازمند به بیهوشی عمومی نیز نمی‌باشد، اما برای همین عمل ساده و راحت نیز باید به سراغ بهترین متخصص بلفاروپلاستی بروید که مهارت و تجربه کافی را در این راه داشته باشد.

روش‌های انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی

یکی از اصلی‌ترین عواملی که شما در انتخاب بهترین جراح زیبایی پلک باید به آن دقت داشته باشید حساسیت و دقت جراح می‌باشد. در این نوع جراحی، پزشک با توجه به تشخیص و مهارتی که دارد باید بتواند با ظرافت کامل قسمت‌های اضافی و دارای چین و چروک پلک را از بین ببرد و بخیه بسیار ظریف و نازکی را ایجاد کند. در صورتی که جراح شما دستان پرتوان و ظریف کاری نداشته باشد بدون شک با نتیجه خوبی مواجه نخواهید شد. بهترین دکتر بلفاروپلاستی ظرافت کار بالایی دارد.

در صورتی که شما نیز یکی از متقاضیانی هستید که به دنبال بهترین دکتر بلفاروپلاستی در تهران هستید در ادامه قصد داریم شما را با روش‌هایی که می‌توانید بهترین جراح را انتخاب کنید آشنا کرده‌ایم.

نمونه کار بلفاروپلاستی
بلفاروپلاستی پلک بالا با بی حسی موضعی

از افرادی که قبلا به سراغ این جراحی رفته‌اند کمک بگیرید

یکی از ابتدایی‌ترین و بهترین منبع برای انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی اطرافیان هستند. افرادی که قبلا این جراحی را انجام داده‌اند بهترین گزینه برای پرس و جو به شمار می‌روند. با سؤال از افرادی که نزدیک به شما هستند و این جراحی زیبایی را انجام داده‌اند می‌توانید یک لیست بسیار پرباری از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران به دست آورید که بعد از آن به سراغ بررسی تک‌تک ویژگی‌های این پزشکان بروید. بررسی این موارد به همراه رعایت مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی به شما در کسب نتیجه رضایت بخش کمک خواهد کرد.

از شبکه مجازی کمک بگیرید

فضای مجازی از دیگر روش‌هایی است که شما می‌توانید بهترین متخصص بلفاروپلاستی را پیدا کنید. در این راه می‌توانید از هشتگ‌های مرتبط استفاده کنید و انبوهی از نمونه کارها و اطلاعات را مشاهده کنید. در این روش شما باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • نام پزشک
 • نمونه کارها
 • میزان ظرافت
 • تغییراتی که در عکس‌ها مشخص شده‌اند
 • کامنت‌های موجود
 • نظرات مثبت و منفی در خصوص رفتار، نوع برخورد و…

به سراغ مشاوره حضوری بروید

بهترین اطلاعات را زمانی شما می‌توانید به دست آورید که به صورت حضوری به سراغ پزشک بروید. یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین اقداماتی که شما در هنگام انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی   باید انجام دهید مراجعه حضوری و مشاوره رو در رو می‌باشد. سعی کنید در این جلسات مامی سوالاتی که در ذهن دارید را لیست کنید و از پزشک بپرسید. در صورتی که رفتار و یا برخورد پزشک باب میل شما نبود، شما مجبور به انتخاب وی نخواهید بود. بهتر است به سراغ پزشکی بروید که به تمامی سوالات شما دلسوزانه پاسخ دهد و صبوری به خرج دهد.

نمونه کارهای پزشکی که انتخاب کرده‌اید را بررسی کنید

در صورتی که شما قصد مراجعه حضوری دارید، بهتر است عکس‌های قبل و بعد از بیمارانی که جراحی شما را انجام داده‌اند و شرایط سنی یکسانی دارید را مورد بررسی قرار دهید. معمولاً بهترین جراح زیبایی پلک نمونه کارهای بسیار زیادی را در اختیار متقاضیان خود قرار می‌دهد.

تحقیقات محیطی در مطب پزشک

در زمانی که شما در مطب پزشک هستید و انتظار ویزیت را می‌کشید می‌توانید پرس و جو و تحقیق خود را شروع کنید! شما می‌توانید اطلاعت واقعی را از افرادی که قبلاً نزد پزشک جراحی انجام داده‌اند را بررسی کنید. اطلاعاتی که شما از مراجعین وی دریافت می‌کنید ارزشمند می‌باشند و می‌توانند شما را در انتخاب بهترین متخصص بلفاروپلاستی یاری رسانند.

تحقیق در صفحات اجتماعی در مورد بهترین پزشک زیبایی

تا به امروز پزشکانی که نامی هستند برای فعالیت در سطح کشور و حتی سطح بین‌المللی از صفحات متنوع اجتماعی استفاده می‌کنند. صفحاتی اعم از اینستاگرام، تلگرام و… شما می‌توانید در این صفحات اطلاعات مفیدی را جمع آوری کنید. شما با بررسی کامنت‌ها و نظراتی که در این صفحات موجود هستند اطلاعات مفیدی را در خصوص پزشکی که در لیست دارید به دست آورید.

اقدامات قبل از بلفاروپلاستی

خدمات بهترین جراح زیبایی پلک در تهران

در صورتی که شما برای انجام این عمل حساس به سراغ بهترین جراح بلفاروپلاستی   رفته باشید، نتیجه عمل مانند یک معجزه به نظر خواهد رسید. معمولاً این عمل جراحی به دلیل شرافت بسیار بالایی که دارد در صورتی که توسط غیر متخصصین انجام شود نتیجه مناسبی به بار نخواهد آورد. درمان افتادگی پلک، رفع انواع چین و چروک در اطراف پلک و… برخی از دستاوردهایی است که شما باید از بهترین دکتر بلفاروپلاستی بخواهید. با مراجعه به بهترین جراح علاوه بر آن که مشکلات را درمان خواهید کرد؛ بلکه بعد از جراحی می‌توانید به فرم زیبایی از چشم‌ها دست پیدا کنید. خدمات بهترین جراح زیبایی پلک در تهران به شرح زیر می‌باشد:

 • ارائه بهترین مشاوره
 • گوش دادن به تمامی صحبت‌های مراجعه کننده
 • پاسخ دادن به تمامی سؤالات متقاضی
 • داشتن کادر مجرب
 • داشتن محل جراحی مناسب
بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران

ویژگی‌های بهترین دکتر بلفاروپلاستی

همان طور که در بالاتر به این نکته اشاره کردیم قبل از هد گونه اقدام برای عمل جراحی زیبایی پلک باید به سراغ انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی باشید. بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که قابل اعتماد و در این زمینه متخصص باشد. انتخاب بهترین جراح زیبایی پلک می‌تواند از بروز عارضه‌های نادر جلوگیری کند و عارضه‌های طبیعی را به کمترین حد خود برساند و نتیجه معجزه باری را برای شما فراهم کند. به این نکته توجه داشته باشید این جراحی توسط دو دسته از جراحان انجام خواهد شد، متخصصین چشم و متخصصین پلاستیک و زیبایی. به صورت کلی برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان برای بهترین جراح زیبایی پلک بیان کرد عبارت‌اند از:

 • برخورداری از تخصص بالا و مدرک معتبر
 • دارای رفتار و برخورد محترمانه
 • داشتن سابقه و مهارت بالا
 • شناخت کامل تجهیزات مدرن و جدید
 • مشورت دهی به مراجعه کننده
 • معاینه کامل و تخصصی
 • انتخاب بهترین روش برای جراحی
 • داشتن محل جراحی مناسب و آرام تا بتواند استرس مراجعه کننده را کم کند
 • آموزش نکاتی که مراجعه کننده قبل و بعد از عمل باید رعایت کنند.
 • داشتن هزینه معقول و مناسب

دکتر محمد مهدی سالم

همان طور که در بالاتر به این نکته اشاره کردیم این جراحی زیبایی توسط متخصص گوش و جراحان زیبایی پلاستیک انجام می‌شود. دکتر محمد مهدی سالم با دارا بودن رتبه برتر بورد تخصصی گوش و حلق و بینی در کشور می‌تواند بهترین نتیجه از این عمل زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. دکتر محمد مهدی سالم عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران با صبر بسیار بالا تمامی سؤالاتی که شما در سر دارید را پاسخ خواهد داد و بسیار دلسوزانه شما را با نکات مهم این جراحی آشنا می‌کند. این اقدامات به شما کمک می کند نیاز به جراحی های ترمیمی بلفاروپلاستی کمتر شود.

نمونه کار جراحی بینی دکتر سالم
دکتر محمد مهدی سالم

دکتر محمد مهدی سالم

دکتر محمد مهدی سالم متخصص گوش، حلق وبینی و جراحی سروگردن دارای اعتبار بورد تخصصی گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن (دارای رتبه برتر و جزء ۱۰ درصد اول بورد تخصصی کشور در سال ۹۴)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مطلب

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...