لوگو دکتر محمد مهدی سالم
دکتر محمد مهدی سالم

بهترین دکتر درمان فلج عصب صورت در تهران

بهترین دکتر درمان فلج عصب صورت در تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟ آیا می توان درمان فلج اعصب فاسیال صورت را به طور کامل تحت نظر بهترین جراح و متخصص فلج عصب صورت انجام داد؟ این یکی از اختلالات نسبتا شایع است که ممکن است مادرزادی و یا اکتسابی باشد. اما میدانید در صورت بروز این اختلال لازم است به پزشک با چه حیطه تخصصی مراجعه کنید؟ این مقاله را بخوانید.

بیشتر بخوانید:فلج بلز (بل) + علائم و تشخیص

ویژگی های بهترین دکتر درمان فلج عصب صورت در تهران

توجه به برخی ویژگی ها برای یافتن دکتر خوب درمان فلج عصب صورت میتواند یکی از دغدغه های افرادی باشد که از این اختلال رنج می برند. با توجه به ویژگی هایی که در ادامه مقاله برایتان شرح دادیم، میتوانید با پزشک مربوطه ارتباط حاصل نمایید.

برقراری ارتباط مناسب

یکی از جمله ویژگی های بهترین متخصص درمان فلج عصب فاسیال برقرار ارتباط مناسب با مراجعان است. افرادی که این اختلالاتی نظیر فلج بلز را تجربه می کنند، لازم است به طور کامل در جریان مراحل درمانی قرار بگیرند. همچنین پاسخ به سوالات متداول بیماران نظیر آگاهی از طول دوره درمان تنها با برقراری ارتباط مناسب با کادر پزشکی و دریافت مشاوره پزشکی در این زمینه امکان پذیر خواهد بود.

معرفی راهکار درمانی مناسب

در این زمینه ممکن است راهکار های درمانی تهاجمی و غیر تهاجمی از گزینه های درمانی باشد. بعد از مشاهده و معاینه علائم بالینی، بیمار لازم است از خطرات احتمالی و تبعات دوره درمانی مطلع شود و همچنین در جریان پیشرفت درمان های به کار گرفته شده باشد و انتظارات خود را مدیریت کند. دکتر فلج عصب صورت لازم است در ارتباط با این مورد با بیمار و همراه آن ها ارتباط مناسبی برقرار نماید.  

تخصص پزشک

برای درمان این اختلال لازم است به یک متخصص گوش و حلق و بینی دارای بورد تخصصی جراحی سر و گردن مراجعه کنید. فلوشیپ جراحی سر و گردن تخصصی است که می تواند به شما در این اختلال کمک کند. شناسایی تخصص پزشک می تواند از طریق راهکار های مختلف نظیر جستجو در سایت سازمان نظام پزشکی کشور و یا وبسایت شخصی پزشک انجام شود.  

تجارب پزشک

برای درمان به پزشکی مراجعه کنید که در انجام جراحی های مربوط به سر و گردن و همچنین جراحی های درمانی در این زمینه باسابقه و حیطه کاری مرتبط پزشک را می توانید از فعالیت وی در عرصه های مختلف حدس بزنید. پرس و جو در انجمن ها و همچنین تحقیق از دوستان و آشنایان تواند در این زمینه موثر باشد. مراجعه حضوری به پزشک و مشاوره از پزشکان مختلف برای معرفی جراح و متخصص درمان فلج اعصاب صورت از دیگر راهکار های موثر در یافتن جراح در تهران است.

لوکیشن پزشک

برای درمان لازم است به محلی مراجعه کنید که به وسایل حمل و نقل عمومی نزدیک است و یا رفت و آمد برای شما برای ملاقات حضوری پزشک راحت است. لازم است جهت پیگیری پروسه درمان به صورت منظم دکتر خود را ملاقات کنید. بنابراین نباید از نظر مسافتی با این موضوع مشکلی داشته باشید.

بهترین دکتر درمان فلج عصب فاسیال چه خدماتی ارائه می دهد؟

ارائه خدمات مشاوره در زمینه اقدامات تهاجمی نظیر جراحی و اقدامات غیر تهاجمی نظیر لیفت صورت و تزریق بوتاکس از جمله اصلی ترین خدمات بهترین متخصص و جراح درمان فلج اعصاب فاسیال در تهران است. همچنین به کار گیری روند درمان مناسب در این زمینه از دیگر مواردی است که لازم است به آن توجه شود. انجام درمان های جراحی و در صورت لزوم درمان های غیر تهاجمی و غیر جراحی و برقراری ارتباط با بیمار از اصلی ترین مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

دکتر محمد مهدی سالم

دکتر محمد مهدی سالم

دکتر محمد مهدی سالم در تهران به صورت تخصصی در زمینه درمان فلج عصب صورت فعالیت می کنند. ایشان مطابق با جدیدترین درمان های روز دنیا پروسه درمانی مراجعان را پیش میگیرند. دکتر محمد مهدی سالم جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، دارای بورد تخصصی جراحی های سر و گردن نیز هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با شماره تلفن های مربوطه تماس حاصل کنید.

سوالات متداول

آدرس و شماره بهترین دکتر فلج صورت در تهران؟

برای یافتن آدرس و شماره تلفن لازم است ابتدا دکتر خود را انتخاب کنید و در ادامه آدرس و شماره پزشک را از طریق وبسایت پیدا کنید.

چرا لازم است برای انجام جراحی ترمیم عصب صورت پزشک متخصص انتخاب کنیم؟

به این علت که این یک جراحی حساس است و لازم است حتما تحت نظر کسانی انجام شود که در این زمینه تخصص و مهارت کافی دارند.

دکتر محمد مهدی سالم

دکتر محمد مهدی سالم

دکتر محمد مهدی سالم متخصص گوش، حلق وبینی و جراحی سروگردن دارای اعتبار بورد تخصصی گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن (دارای رتبه برتر و جزء ۱۰ درصد اول بورد تخصصی کشور در سال ۹۴)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مطلب

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...