لوگو دکتر محمد مهدی سالم
دکتر محمد مهدی سالم

هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۳

هزینه لیفت صورت چقدر است؟! هزینه لیفت صورت به چه عواملی بستگی دارد؟!! اگر شما هم پوست صورت شل و افتاده و با چین و چروک های بسیار دارید و قصد انجام لیفت صورت دارید؛ ولی از هزینه های آن اطلاعی ندارید، تا انتهای این مقاله با ما باشید. در این مقاله هزینه لیفت صورت در سال ۱۴۰۳ و فاکتورهای موثر بر آن به طور کامل گفته شده است. در ابتدا یک ویدئو از عمل لیفت صورت توسط دکتر سالم جهت نشان دان میزان مهارت پزشک گذاشته ایم.

هزینه لیفت صورت

هزینه لیفت صورت چقدر است؟

عمل لیفت صورت یکی از بهترین روش های رفع چین و چروک و افتادگی های پوست صورت است.  هزینه عمل لیفت صورت به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله:

 • دستمزد پزشک
 • هزینه های عمل
 • قیمت آزمایش های پیش از عمل
 • قیمت داروهای تجویز شده
 • هزینه همزمانی لیفت صورت با سایر عمل ها
 • هزینه مطب یا بیمارستان
 • تکنیک بکار رفته در عمل
 • میزان چین و چروک صورت
 • نوع بیهوشی و مواد بکار رفته

عوامل موثر بر هزینه لیفت صورت

هزینه لیفت صورت برای مراجعان و متقاضیان اهمیت بالایی دارد. عوامل بسیاری در هزینه لیفت صورت موثر است. این عوامل عبارتند از:

میزان تجربه و مهارت پزشک

میزان مهارت و تجربه پزشک از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار بر هزینه لیفت صورت است. هر چه پزشک با تجربه تر و ماهرتر باشد، هزینه بالاتری دریافت می کند. البته این مورد را لحاظ کنیم که در صورتی که عملی با نتیجه عالی می خواهید، بهتر است به یک پزشک با تجربه مراجعه کنید.هزینه عمل لیفت صورت و تجربه و مهارت پزشک

بیشتر بخوانید: هزینه جراحی گوش

هزینه لیفت صورت براساس موقعیت مکانی

موقعیت مکانی بر هزینه لیفت صورت موثر است. هزینه لیفت صورت در مطب با بیمارستان متفاوت است. همچنین موقعیت مکانی مطب در هزینه لیفت موثر است. طبعا هزینه لیفت صورت در زعفرانیه با صادقیه متفاوت است.

هزینه لیفت صورت براساس موقعیت جغرافیایی

محل سکونت و موقعیت مکانی در هزینه لیفت صورت موثر است. هزینه لیفت صورت در تهران با شهرستان تفاوت دارد. هزینه لیفت صورت در تهران، کرج و شهرهای بزرگ بیشتر از سایر شهرها است.

۰۰:۰۹
truncate dir-rtl

لیفت عمقی صورت

هزینه لیفت صورت براساس نوع روش و تکنیک

روش و تکنیک لیفت صورت از عوامل مهم و موثر بر هزینه لیفت صورت است. هر روش با توجه به شرایط فرد، بودجه فرد، سن و میزان افتادگی و چین و چروک ها با نظر پزشک انتخاب می شود.

قیمت لیفت صورت با جراحی بیشتر از روش های غیرجراحی است.

امکانات استفاده شده، تجهیزات پزشکی و برند ابزار بر هزینه لیفت صورت موثر است.

تیم جراحی و نوع بیهوشی

 تیم جراحی پزشک که در طول عمل حضور دارند بر هزینه لیفت صورت تاثیر می گذارد. نوع بیهوشی، مواد بیهوشی استفاده شده و افراد تیم بر هزینه لیفت صورت تاثیرگذار هستند.

پزشک حاذق از آرامبخش IV برای بی حسی صورت و عمل لیفت صورت استفاده می کند. این روش آسیب کمتری نسبت به بیهوشی کامل دارد.

تاثیر امور جانبی بر هزینه لیفت صورت

انجام امور جانبی چون دادن آزمایش های لازم قبل و بعد از عمل، انجام تست های تصویربرداری، تهیه داروها و ابزارهای لازم جهت داشتن عملی رضایت بخش بر هزینه لیفت صورت موثر است.

ارزان ترین روش های لیفت صورت :

ارزان ترین روش های لیفت صورت، روش های بدون جراحی و کم تهاجمی لیفت صورت است. اما انتخاب روش مناسب برعهده پزشک است. زیرا هر روش لیفت صورت برای هر فردی با شرایط متفاوت، فرق دارد و یک روش مناسب همه افراد نیست.

از جمله ارزان ترین روش های لیفت صورت:

 • تزریق ژل
 • تزریق چربی
 • لیفت با نخ
 • لیفت با لیزر
 • هایفوتراپی
 • کربوکسی تراپی
 • بوتاکس صورت
 • اندولیفت
 • فرکشنال

هزینه لیفت صورت در تهران

هزینه لیفت صورت در تهران بیشتر از هزینه ی شهرستان ها است، زیرا هزینه های جانبی، هزینه خرید دستگاه ها و ابزار در پزشکان در تهران چشمگیرتر است. هزینه لیفت صورت در تهران در نواحی مختلف شهر نیز متغیر است و بهتر است که برای کسب اطلاع دقیق از هزینه لیفت صورت ابتدا بهترین جراح لیفت صورت را انتخاب کنید و سپس در مورد این موضوع مشاوره لازم را انجام دهید.

هزینه جراحی لیفت صورت چقدر است؟

همانطور که ذکر شد، هزینه جراحی لیفت صورت برای هر فرد متفاوت است اما می‌توان بیان کرد که اغلب روش ها بالای سه میلیون تومان هزینه را در بر دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه لیفت صورت ابتدا روش مورد نظر لیفت صورت را انتخاب کنید و سپس با شماره موجود در وبسایت تماس بگیرید.

آیا هزینه لیفت صورت توسط بیمه پوشش داده می شود؟

خیر. چون لیفت صورت یک عمل زیبایی بوده و هزینه  لیفت صورت شامل آن نمی شود. تمامی هزینه های لیفت صورت بر عهده متقاضیان است. هزینه لیفت صورت نیز به عوامل مختلفی چون  هزینه های تیم پزشکی، کلینیک یا مطب، میزان مهارت پزشک و غیره بستگی دارد.

سوالات متداول هزینه لیفت صورت

هزینه تقریبی برای لیفت صورت چقدر است؟

 پاسخ: هزینه لیفت صورت ممکن است بسیار متغیر باشد و بستگی به عوامل مانند مکان جغرافیایی، تجربه جراح، نوع جراحی و نیازهای خاص فرد دارد.

آیا هزینه لیفت صورت شامل همه مراحل از جمله مشاوره اولیه، جراحی، بیهوشی و مراقبت‌های پس از جراحی می‌باشد؟

بله، هزینه لیفت صورت ممکن است شامل همه این مراحل از مشاوره اولیه تا مراقبت‌های پس از جراحی باشد. اما بهتر است این موضوع را از پزشک خود بپرسید.

آیا هزینه‌های جانبی مانند هزینه‌های بیمارستان یا تجهیزات پزشکی در قیمت جراحی لحاظ شده است یا نه؟

بله، برخی از هزینه‌های جانبی ممکن است در هزینه کل جراحی لحاظ شود. اما باید با پزشک خود صحبت کنید تا جزئیات را مشخص کنید.

آیا قیمت لیفت صورت توسط بیمه پوشش داده می‌شود یا نه؟

بیشتر مواقع، لیفت صورت به عنوان یک جراحی زیبایی شناخته شده و بیمه‌ها پوشش آن را نمی‌دهند. باید با بیمه خود مشورت کنید و جزئیات را چک کنید.

آیا هزینه مراقبت‌های پس از جراحی در هزینه کل جراحی لحاظ شده است؟

بله، برخی از هزینه‌های مراقبت پس از جراحی ممکن است در هزینه کل جراحی در نظر گرفته شود. اما این موضوع را با پزشک خود بررسی کنید.

آیا هر نوع هزینه اضافی ممکن است برای تست‌های پیش جراحی یا مشاوره‌های بیشتر از پیش بپردازم؟

بله، ممکن است برای تست‌های قبل از جراحی یا مشاوره‌های اضافی هزینه‌های جداگانه در نظر گرفته شود.

هزینه جراحی لیفت صورت در سال ۱۴۰۳ افزایش دارد؟

قطعا افزایش هزینه های جانبی و ورود به سال ۱۴۰۳ هزینه جراحی لیفت صورت کمی افزایش پیدا خواهد کرد و به همین دلیل توصیه می‌شود اگر قصد انجام این روش را دارید، در زمان باقی مانده از سال ۱۴۰۳ بهره ببرید.

دکتر محمد مهدی سالم

دکتر محمد مهدی سالم

دکتر محمد مهدی سالم متخصص گوش، حلق وبینی و جراحی سروگردن دارای اعتبار بورد تخصصی گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن (دارای رتبه برتر و جزء ۱۰ درصد اول بورد تخصصی کشور در سال ۹۴)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مطلب

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...