لوگو دکتر محمد مهدی سالم
دکتر محمد مهدی سالم

هزینه جراحی لیفت صورت

افرادی که می‌خواهند با لیفت صورت زیبایی خود را چند برابر کنند، در مورد هزینه جراحی لیفت صورت سوالاتی دارند. امروزه برای تعیین هزینه‌های جراحی لیفت صورت یک عامل خاص در نظر گرفته نمی‌شود بلکه مجموعه‌ای از عوامل در این زمینه نقش دارند. این که شما چه پزشکی را انتخاب کنید، این که در کجا درمان شوید و این که چه روشی را انتخاب نمایید، بسیار مهم هستند. افزون بر آن، برای این که داروهای بیهوشی را بخرید یا مسکن تهیه کنید، هزینه کنید. همچنین لازم است که برای انجام آزمایشات پزشکی مبالغی را کنار بگذارید. باید بدانید که بیمه نیز برای این جراحی هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند. با این وجود، اگر باز هم متقاضی لیفت صورت هستید و از هزینه‌های آن خبر ندارید، با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانید.

عوامل موثر بر هزینه جراحی لیفت صورت

برای این که بتوانید چروک‌های پوستی خود را از بین ببرید، روش‌های زیادی وجود دارند. روش لیفت نیز یکی از این روش‌ها است که تاثیرات فوق العاده‌ای را برای چهره شما به همراه دارد. این روش ظاهری جوان‌تر را برایتان به ارمغان می‌آورد و باعث از بین رفتن پوست‌های اضافی در چهره می‌شود. در حال حاضر، با توجه به عوامل مختلفی همچون تجربه پزشک، دستمزد او، محل درمان و مواردی از این قبیل، هزینه جراحی لیفت صورت را تعیین می‌کنند. البته در نظر داشته باشید قیمت برای انواع روش های لیفت صورت ممکن است متفاوت باشد. در ادامه به برخی از این عوامل اشاره کرده‌ایم.

قیمت لیفت صورت

تجربه پزشک

اولین و مهم‌ترین عاملی که می‌تواند هزینه‌های مربوط به جراحی لیفت چهره را افزایش دهد، تجربه پزشک است. طبیعتا پزشکی که در کار خود مهارت زیادی دارد، با هزینه‌های اندک حاضر به انجام چنین جراحی‌هایی نیست. شما با انتخاب بهترین و ماهرترین پزشکان باید هزینه‌های بیشتری را پرداخت نمایید. برای این که به میزان مهارت پزشک پی ببرید، می‌توانید نمونه کارهای قبلی او را تحت بررسی قرار دهید. به هر میزان که نمونه کارهای موفق یک پزشک بیشتر باشند، یعنی تجربه و مهارت این پزشک برای لیفت صورت هم بیشتر است. پس می‌توان کاملا به او اعتماد کرد.

‌از سوی دیگر می‌دانیم که هزینه‌های جراحی لیفت صورت بسیار مهم هستند اما مهم‌تر از آن، نتایجی هستند که در نهایت به وجود می‌آیند. شما باید از این نتایج رضایت کافی داشته باشید. پس به هنگام انتخاب پزشک خود دقت کافی را به خرج دهید؛ هر چند که این باعث افزایش هزینه‌های این جراحی بشود.

هزینه‌های مربوط به داروهای بیهوشی

برای استفاده از داروهای بیهوشی باید هزینه‌هایی را جدا از هزینه‌های کلی جراحی لیفت بپردازید. این داروها چندان گران قیمت نیستند اما باز هم نیاز به هزینه کردن دارند. در کنار آن، پزشک شما در اکثر موارد برایتان مسکن تجویز می‌کند. داروهایی نیز برای جلوگیری از عفونت‌های پوستی توصیه می‌شوند. برای خرید تمامی این داروها باید هزینه کنید. شما می‌توانید داروهای خود را از مراکز تامین اجتماعی بخرید و هزینه‌های خرید انواع دارو را نیز به حداقل برسانید.

هزینه آزمایشات پزشکی

قبل از این که چهره خود را لیفت کنید، باید چند آزمایش انجام دهید. این آزمایشات ضروری هستند و برای انجام جراحی واجبند. پس نمی‌توان از انجام آن‌ها سر باز زد. شما می‌توانید برای انجام آزمایشات پزشکی لیفت صورت از بیمه تکمیلی یا بیمه تامین اجتماعی خود استفاده کنید و هزینه‌ها را کاهش دهید.

هزینه‌های انجام جراحی‌های دیگر با لیفت چهره

برخی از افراد سعی می‌کنند که با یک تیر چند نشان بزنند. به همین دلیل در همان حین که جراحی لیفت چهره را انجام می‌دهند، جراحی‌های دیگری را نیز انجام خواهند داد. اگرچه هزینه‌های جراحی دیگر در این موارد کاهش می‌یابد اما باز هم باید مبلغی را برای این هزینه‌ها کنار بگذارید.

تجهیزات کاربردی در جراحی لیفت صورت

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هزینه جراحی لیفت صورت تجهیزاتی است که در این روند کاربرد دارند. اگر شما کلینیکی معتبر را انتخاب کنید که به مدرن‌ترین تجهیزات مجهز شده است، قطعا بهترین نتایج را نیز خواهید گرفت. بیشتر متقاضیان حاضرند که هزینه‌های بیشتری را بپردازند اما با تکنیک‌های حدید و بهترین دستگاه‌ها لیفت چهره خود را انجام دهند.

اطلاع از هزینه لیفت صورت

محل درمان

محل درمان نیز عامل دیگری است که قیمت جراحی لیفت چهره را افزایش یا کاهش می‌دهد. در تهران به دلیل این که پایتخت است و خیلی از پزشکان باتجربه در آنجا فعالیت دارند، هزینه‌های لیفت چهره زیاد هستند. در حالی که در شهرستان‌ها با وجود پزشکی باتجربه و ماهر، باز هم قیمت چندان زیاد نخواهد بود.‌ در کنار آن، این که مطب پزشک منتخب شما در کجای شهر باشد نیز اهمیت دارد. در بالای شهرهای بزرگ ممکن است این هزینه‌ها به مراتب بیشتر از قسمت‌های پایین شهر باشند.

روش انتخابی برای لیفت

امروزه روش‌های مختلفی برای لیفت صورت وجود دارند که هر کدام از آن‌ها با هزینه‌هایی خاص انجام می‌شوند. روش جراحی لیفت صورت نظیر لیفت صورت با اندوتاین نیز یک سری هزینه‌های خاص دارد. روش جراحی نسبت به برخی از روش‌های پیچیده و نوین لیفت صورت، کم هزینه‌تر است. اما در مقایسه با روش‌های لیزری می‌توانیم بگوییم که این روش هزینه‌های بیشتری دارد.

بیمه و هزینه جراحی لیفت صورت

برخی از افراد تصور می‌کنند که بیمه افزون بر هزینه‌های درمان، هزینه‌هایی را هم برای انجام جراحی‌های مربوط به زیبایی پراخت می‌کند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، سخت در اشتباهید. چرا که بیمه‌های درمانی تنها هزینه‌های درمان را پرداخت می‌کنند. پس متقاضیان باید تمامی هزینه‌هایی را که مربوط به زیبایی چهره هستند را به صورت آزاد پرداخت نمایند. فرقی هم ندارد که بیمه شما از نوع تامین اجتماعی است یا بیمه تکمیلی دارید. در هر صورت باید تمامی هزینه‌ها را خودتان متقبل شوید. پس همواره به دنبال پزشکی منصف اما بادقت و باتجربه باشید تا هزینه‌های لیفت چهره خود را کاهش دهید. بهتر است این کار را نزد بهترین جراح لیفت صورت در تهران انجام دهید.

سخن پایانی

در این مطلب در مورد هزینه جراحی لیفت صورت با شما صحبت کردیم. برای تعیین هزینه‌های لیفت چهره خود باید عوامل مختلفی را در نظر داشته باشید. داروهای بیهوشی، تجهیزات، دستمزد پزشک، داروهای مسکن و مواردی از این قبیل همگی در تعیین هزینه‌های جراحی لیفت چهره تاثیر گذار هستند. اگر می‌خواهید رضایت کاملی از روند جراحی داشته باشید، پس باید فارغ از میزان هزینه‌ها، در انتخاب پزشک خود دقت کافی را به خرج دهید. لازم به ذکر است که جراحی لیفت صورت یک جراحی زیبایی است. پس بیمه مسئولیتی در قبال پرداخت هزینه‌های آن را ندارد.

دکتر محمد مهدی سالم

دکتر محمد مهدی سالم

دکتر محمد مهدی سالم متخصص گوش، حلق وبینی و جراحی سروگردن دارای اعتبار بورد تخصصی گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن (دارای رتبه برتر و جزء ۱۰ درصد اول بورد تخصصی کشور در سال ۹۴)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مطلب

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...